TwitterLinkedIn
Polski / English

Adres 
ul. Chopina 29/9A, 20-026 Lublin

Napisz do nas
rada@konsorcjumbgp.pl

O nas

W dniu 11 grudnia 2015 r. został utworzony Think tank Fundacja Bezpieczeństwo Gospodarcze Polski. Instytut Dialogu i Analiz Prawno-Gospodarczych.

Think tank jest zespołem ekspertów z obszaru między innymi prawa, ekonomii i zarządzania, działających na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa gospodarczego Rzeczypospolitej Polskiej.

Think tank jest platformą współpracy, centrum dialogu i międzynarodowym naukowoeksperckim zapleczem dla działalności Konsorcjum, oferując jednocześnie wsparcie  badawcze i opiniodawcze innym podmiotom gospodarczym, administracji państwowej i instytucjom otoczenia biznesu oraz spełniając funkcję sygnalizacyjną w zakresie spraw prawno-gospodarczych na poziomie mikro i makro ekonomicznym.

Think tank i Konsorcjum tworzą spójny ekosystem na bazie spółek - Uczestników Konsorcjum i Partnerów Konsorcjum. Podmioty wymieniają się wiedzą, doświadczeniem i zasobami ludzkimi.

Dołącz do Think Thanku - Skontaktuj się z nami

W skład konsorcjum wchodzą

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij